Půjčovna luxusních aut Praha

Chcete si půjčit luxusní vůz pro speciální příležitost? Patříte k vládním či nevládním organizacím, diplomatickému sboru nebo jiným významným osobnostem a potřebujete si v Praze zapůjčit luxusní automobil? Sháníte luxusní vozy na společenské nebo firemní akce? Vždy jste snili o tom, že si uděláte projížďku luxusním automobilem po Praze? V tom případě využijte nabídky naší půjčovny luxusních automobilů. Půjčovna luxusních aut nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem luxusních vozů. V naší nabídce naleznete kvalitní luxusní automobily různých značek, luxusní limuzíny i luxusní závodní vozy.

Krátkodobý i dlouhodobý pronájem aut Praha

Půjčovna luxusních aut Praha se specializuje na krátkodobý pronájem, dlouhodobý pronájem i zvýhodněný pronájem aut na víkend. Rezervujte si u nás jednoduše online rychlý sportovní vůz, čtyřkolku, luxusní limuzínu s řidičem na svatbu či důležitou obchodní schůzku. 

Svým klientům se snažíme vždy maximálně vyhovět, k dispozici máme širokou nabídku vozů a snažíme se držet nejnižší ceny na českém trhu. Cena pronájmu Vámi vybraného vozidla vždy zahrnuje pojištění odpovědnosti a havarijní pojištění vozidla na území Evropy, dálniční známku a neomezený počet ujetých kilometrů. Navíc Vám vybrané vozidlo přistavíme na místo, které si sami určíte. V případě jakýchkoliv požadavků nás kontaktujte.