Autonovinky

Přinášíme Vám ty nejzajímavější novinky ze světa luxusních automobilů. Zaměřujeme se na luxusní vozy všech značek a podělíme se s Vámi o nejnovější informace z oblasti nových, modernizovaných i připravovaných modelů luxusních automobilů. Zaměřujeme se na novinky automobilek, které vyrábějí luxusní vozy.

Range Rover se dočká verze RS, automobilka otevře i divizi pro speciální požadavky zákazníků

Britský Land Rover v těchto dnech představuje hned tři novinky. Dvě už jsou veřejné - nově zřízená divize Special Operations a edice Stealth Pack pro Range Rover. Třetí je zatím tajná: v Goodwoodu se příští týden představí RR v nejrychlejší edici RS. Více zde.

Nissan ve videohře naznačil tvary budoucího GT-R

Virtuální model s názvem Nissan Concept 2020 Vision Gran Turismo představuje automobil pro videohru Gran Turismo 6. Japonská automobilka ale uvádí, že zmiňovaný koncept naznačuje tvary budoucího supersportovního vozu. Více zde.

Mercedes-Benz CLS dostane světlomety Multibeam LED

Automobilka Mercedes-Benz se připravuje na odhalení modernizovaného CLS. To bude postupné a nejprve se představují jeho nové hlavní světlomety. Více zde.

Ferrari F12 TRS: Rozmar za 4,2 milionu dolarů

Věřte tomu nebo ne, najdou se i tací, kterým standardní Ferrari F12berlinetta nestačí a chtějí něco speciálního. Něco jako F12 TRS. Více zde.

Klikněte pro novinky